• Godziny konsultacji

    •  

      1.  

      Nazwisko i imię

      Inform. nt. etatu

      1 lub

      ½  etatu

       

      Dzień tygodnia

      Godziny

      1.  

      Bala Wioletta

      1

       

      środa

      13.30-14.30

      1.  

      Bańka Jolanta

       

      0,53

      poniedziałek

      12.45-13.45

      1.  

      Bartkiewicz Anna

       

      1

      piątek

      7.30-8.30

      1.  

      Borowska Katarzyna

       

      1

      piątek

      13.00-14.00

      1.  

      Cudny Paweł

      1

       

      wtorek

      13.30-14.30

      1.  

      Dzięcioł Berata

       

      1

      środa

      15.00-16.00

      1.  

      Firszt Mariusz

      1

       

      poniedziałek

      13.45-14.45

      1.  

      Garaj-Zawadzka Oliwia

      1

       

      środa

      7.50-8.50

      1.  

      Gawryś Małgorzata

       

      1

      piątek

      13.30-14.30

      1.  

      Jarosławska-Malinowska Bogumiła

       

      1

      piątek

      14.25-15.25

      1.  

      Jarząbek Anna

      0,55

       

      Wtorek

      14.20-15.20

      1.  

      Kasprowicz Marta

      1

       

      środa

      14.20-15.20

      1.  

      Konecka-Pszczółkowska Sylwia

      1

       

      Poniedziałek

      Czwartek

      15.10-15.25

      14.25-15.10

      1.  

      Krzemińska Małgorzata

      1

       

      Poniedziałek

      7.00-8.00

      1.  

      Kupiec Klaudia

      1

       

      Poniedziałek

      12.40-13.40

      1.  

      Kuziak Jolanta

      1

       

      Piątek

      12.40-13.40

      1.  

      Łaskowska Sylwia

      1

       

      Poniedziałek

      15.25-16.25

      1.  

      Emilia Mech

      1

       

      Poniedziałek

      8.00-9.00

      1.  

      Michniewicz – Stryjek Dorota

      1

       

      Czwartek

      8.45-9.45

      1.  

      Ostrowska Ewelina

      1

       

      Poniedziałek

      12.40-13.40

      1.  

      Roicka Małgorzata

      1

      Czwartek

       

      15.00-16.00

       

      1.  

      Ryszard Małgorzata

      1

       

      Wtorek

      13.00-14.00

      1.  

      Ryszawy Sylwia

      1

      Poniedziałek

      16.25-17.25

       

      1.  

      Tucin Damian

      1

       

      Poniedziałek

      13.45-14.45

      1.  

      Uszyńska Beata

      1

       

      Poniedziałek

      14.35-15.35

      1.  

      Walaśkiewicz Agnieszka

      0,56

       

      Wtorek

      14.30-15.15

      1.  

      Wasiak Justyna

      1

       

      Poniedziałek

      13.45-15.45

      1.  

      Włodarek Bogumiła

      0,44

       

      Worek

      14.30-15.30

      1.  

      Wróblewska Joanna

      1

       

      Czwartek

      8.45-9.45

      1.  

      Wytrykowska Maria

       

      0.44

      1 Wtorek miesiąca

      13.45-14.45

      1.  

      Zielińska Ewa

      1

       Piątek

       

      9.35-10.35

      1.  

      Żelisko Ewa

      1

      Środa

       

      14.35 -15.35

      1.  

      Żylińska Justyna

       

      Co drugi wtorek

      13.45 -14.30

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Zagościńcu
      • sekretariat@spzagosciniec.edu.pl
      • 22 787 71 45
      • Zagościniec ul. Szkolna 1 05-200 Wołomin 05-200 Wołomin Poland
      • 1251141342
      • 017209340
      • 85.20.Z
      • 15227
  • Nasze media społecznościowe