To był dzień pełen radości, uśmiechu, wzruszeń i niezapomnianych chwil! Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, gościom i osobom zaangażowanym w organizację naszego Pikniku Rodzinnego. Dzięki Wam stworzyliśmy wyjątkowe wydarzenie, które na długo pozostanie w naszej pamięci!
Wydarzenie odbyło się pod patronatem Elżbieta Radwan Burmistrz Wołomina- Dziękujemy za obecność.
Z ogromną radością informujemy, że podczas pikniku udało się zebrać aż 37 056,60 zł!
To wspaniały wynik, który pokazuje siłę naszej lokalnej społeczności oraz wielkie serca wszystkich uczestników!
Serdeczne podziękowania kierujemy do naszych współorganizatorów, partnerów, sponsorów i darczyńców:
Wołomin Gmina Wołomin
Powiat Wołomiński - Ziemia Norwida i "Cudu nad Wisłą"
Katarzyna Maria PAZIO - Wicestarosta Wołomiński 2024-2029
Arkadiusz WERELICH - starosta wołomiński dla Mieszkańców
Sołectwo Zagościniec - Sołtys i Rada Sołecka – za sfinansowanie naprawy zabawki na placu zabaw oraz wymianę części o wartości 5 000 zł
Sołectwo Lipinki. – za zakup krzeseł do sali nr 28 o wartości 5 000 zł
Czystość - Jerzy, Jacek i Dawid Szpańscy
Rodzice uczniów klas 4A, 4B, 5A i 6B
Gorąca Igła - poprawki krawieckie Joanna Wielgo z Lipinek
Gabinet Podologiczny - Podo Love
Zakład Piekarniczo-Cukierniczy "Kacper"
Piekarnia "Oleńka"
Smakowity Gar – Kuchnia Polska
Handel Obwoźny- Kamil Wróbel
Ochotnicza Straż Pożarna Zagościniec wraz z Prezesem Grzegorzem Bazylewiczem.
Współinicjatorem pikniku kultur i języków był Powiat Wołomiński.
Szczególne i ogromne podziękowania kierujemy do firmy KOTI LSE Imprezy / Dekoracja Światłem / Nagłośnienie / Oświetlenie / Dj , która zadbała o profesjonalne nagłośnienie naszego wydarzenia. Dzięki Wam każdy występ, konkurs i atrakcja mogły wybrzmieć na najwyższym poziomie!
Dziękujemy również wszystkim anonimowym sponsorom oraz osobom, które przekazały nagrody na Konkurs z Niespodzianką, bony i karty podarunkowe na losowanie związane z głosowaniem na projekty Zagościńca i Lipinek, a także gadżety i upominki dla uczestników konkursów. Wasza hojność sprawiła wiele radości dzieciom i dorosłym!
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w organizację i przebieg pikniku:
Radzie Rodziców, Katarzyna Szymborska - Przewodnicząca Rady Rodziców.
Rodzicom,
Pracownikom pedagogicznym,
Pracownikom niepedagogicznym,
Osobom przygotowującym atrakcje,
Osobom wspierającym stoiska i organizację wydarzenia.
Szczególne podziękowania kierujemy również do księdza proboszcza Stanisława Giergonta za nieustanne wspieranie naszych inicjatyw, życzliwość oraz obecność przy wszystkich ważnych przedsięwzięciach naszej społeczności.
Na uczestników czekały występy artystyczne , konkursy z nagrodami , animacje dla dzieci , dmuchańce , rozgrywki sportowe oraz pyszne stoiska gastronomiczne .
Dziękujemy każdemu, kto był z nami tego dnia. Razem pokazaliśmy, że potrafimy się nie tylko świetnie bawić , ale przede wszystkim pomagać, współpracować i budować wyjątkową lokalną społeczność.
Zachęcamy do oglądania fotorelacji oraz dzielenia się wspomnieniami z tego pięknego dnia!
DZIĘKUJEMY!