• Aktualności

      • Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

      • Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

       Nasza szkoła uczestniczy w akcji X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej 2 października 2020r.

       Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

       Program:

       do 02.10.2020.Przypominamy sobie tabliczkę mnożenia - w domu, w szkole.

       02.10.2020. Egzaminy z tabliczki mnożenia:

       • Uczeń wybiera los z 5 przypadkami mnożenia/ dzielenia.
       • Jeżeli poda wszystkie poprawne odpowiedzi w ciągu 3 minut, zdobywa tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia (z ang. MT EXPERT).
       • W przypadku pomyłki, choćby raz egzamin jest niezdany.

       Zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w akcji!

       Więcej informacji: www.wmtday.org.

       Z życzeniami miłej i pożytecznej zabawy!

       Dyrektor Szkoły:

       Agnieszka
       Kordyzon-Andrzejewska

       Koordynatorzy Lokalni:

       Paulina Mroczek
       Beata Uszyńska
       Małgorzata Gawryś
       Marta Wytrykus

      • Powszechny Spis Rolny

      • Wesprzyj swoją gminę i spisz gospodarstwo rolne!

       Rolnicy z naszej gminy, liczymy na Was! Jeśli wszyscy weźmiecie udział w Powszechnym Spisie Rolnym, to mamy ogromną szansę na atrakcyjne nagrody dla naszych przedszkoli i szkół!

       Drodzy Rolnicy,Wasz udział w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 jest bardzo ważny dla naszej gminy. Dzięki temu będziemy wiedzieć, ilu Was jest, jaka jest Wasza sytuacja i jak możemy Was wspierać. Dlatego bardzo liczymy, że wszyscy możliwie szybko spiszecie swoje gospodarstwa rolne przez samospis internetowy.Mamy dla Was dodatkową motywację – poprzez liczny udział w Powszechnym Spisie Rolnym możecie zapewnić szkołom i przedszkolom Waszych dzieci atrakcyjne nagrody!Każda gmina województwa mazowieckiego bierze udział w specjalnym konkursie Powszechnego Spisu Rolnego 2020. Zwycięzcą konkursu zostanie gmina lub miasto z największym odsetkiem osób, które spisały się samodzielnie przez Internet.

       Konkurs trwa od 16 września do 16 listopada 2020 r. Ogłoszenie wyników nastąpi 20 listopada.Nagrodą dla zwycięskiej gminy/miasta będzie 50 sztuk zestawów sportowych dla szkół podstawowych oraz atrakcyjne zestawy edukacyjne dla przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej.

       Rolnicy, bardzo na Was liczymy – wystarczy się spisać! Spełnicie swój obowiązek, a przy okazji Wasze dzieci mają szansę na atrakcyjne zestawy do nauki i sportu!


      • Rada Rodziców w roku szkolnym 2020/2021

      • Szanowni Państwo!
       Informujemy, że została wybrana nowa Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Zagościńcu na rok szkolny 2020/2021. Przewodniczącą Rady Rodziców została wybrana Pani Katarzyna Szymborska. Gratulujemy i życzymy sukcesów.
       Skład Prezydium Rady Rodziców:
       Katarzyna Szymborska
       Agnieszka Matela
       Maciej Rychta

      • Zakręcona akcja

      • W tym roku również zachęcamy do oddania nakrętek do naszej szkoły. Zbieramy je na kosztowną rehabilitację i leczenie 2 letniego Olafka Protasiuka z Radzymina, który ma rozszczep kręgosłupa i wielowadzie.  

      • Posiedzenie Rady Rodziców

      • Posiedzenie Rady Rodziców odbędzie się w najbliższy poniedziałek, tj. 28 września 2020 r. o godz. 17:00. Zapraszamy przedstawicieli Rady Rodziców z każdego oddziału klasowego.

      • Młody Chef-obiady

      • Szanowni Państwo!
       Już od 5.10.2020 (poniedziałek) będziemy mieli okazję żywić Państwa dzieci w Szkole Podstawowej w Zagościńcu.

       Nasz Katering zajmuje się żywieniem dzieci blisko od 7 lat. Specialnie dla Państwa w każdą środę zorganizowaliśmy dla dzieci edukacyjną podróż po kuchniach świata. Do wyboru będą posiłki z kuchni meksykańskiej, włoskiej, hiszpańskiej, niemieckiej, polskiej itd. Wszystkie dania oparte są bez dodatku konserwantów,  bez polepszaczy smaków.

       Do Państwa dyspozycji oddajemy system wybierania posiłków www.mlodychef.pl , dzięki któremu może Państwo wybierać, zamawiać, odwoływać i opłacać wybrane przez siebie posiłki. Każdego dnia jest zawsze inne menu. To Państwo decydujecie co Wasze dziecko będzie jadło danego dnia.

       Oferta cenowa:

       Śniadanie - 3,40 zł (tylko dla klas „0”)

       Zupa - 2,80 zł

       Danie główne  - 8,00 zł

       Podwieczorek  - 3,25 zł

       Zupa + drugie danie - 9,00 zł

       Zupa + drugie danie + śniadanie + podwieczorek - 14,00 zł

       Sok tłoczony 100% - 3,30 zł (szklana butelka)

       Mleko smakowe - 2,80

       Owoc - 2,30

       W przypadku nieobecności dziecka w szkole posiłki można odwoływać danego dnia najpóźniej do godz. 7:00 tylko w systemie MlodyChef (nie ma możliwości odwoływania posiłków telefonicznie).

       Kontakt w sprawie Kateringu:spzag@mlodychef.pl

       W sprawach technicznych systemu Mlodychef (np. logowanie) prosimy kontaktować się bezpośrednio na adres bok@mlodychef.pl

      • Nauka gry na gitarze

      • Szanowni Państwo,

       Trwają zapisy na naukę gry na gitarze. Zajęcia odbywają się w małych maksymalnie 5 osobowych grupach.

       Aby program był dla uczniów ciekawy i jak najbardziej dopasowany do ich indywidualnych preferencji, nauka odbywa się poprzez poznawanie utworów muzyki współczesnej wybranych przeze mnie jak również zaproponowanych przez uczniów.

       Jest to kontynuacja zajęć z zeszłego roku, ale otwieram też nowe grupy. Godziny zajęć do ustalenia z chętnymi uczniami.

       Zapraszam do zapisywania się telefoniczne pod nr 783 774 226.

       Z PASJĄ- Mariusz Skorupski

      • Powszechny Spis Rolny 2020

      • Użytkownicy gospodarstw rolnych mogą już spełnić swój obowiązek – 1 września rozpoczął się Powszechny Spis Rolny 2020. Spis rolny potrwa do 30 listopada. Najlepiej jednak spisać się już we wrześniu.

       Najbezpieczniejszym i najbardziej wygodnym sposobem jest samospis internetowy. Jak się spisać? Wystarczy wypełnić elektroniczny formularz dostępny od 1 września na stronie internetowej https://spisrolny.gov.pl/. Wypełnienie formularza jest intuicyjne, bezpieczne i możliwe z komputera, tabletu lub telefonu komórkowego z dostępem do Internetu. Aplikacja spisowa jest dostępna przez 24 godziny na dobę. Dane potrzebne do logowania zostały umieszczone w liście Prezesa GUS.
       W razie pytań należy dzwonić na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99 w.1
       Więcej informacji: https://spisrolny.gov.pl

       Użytkownicy gospodarstw mogą zgłosić się również do gminnego biura spisowego w Urzędzie Miejskim w Wołominie, Centrum Obsługi Mieszkańca, stanowisko nr 3.

       Co warto wiedzieć nt. Powszechnego Spisu Rolnego? Zapraszamy na stronę  https://spisrolny.gov.pl/warto-wiedziec

   • Kontakty

    • Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Zagościńcu
    • spzag@wp.pl
    • 22 787 71 45
    • Zagościniec ul. Szkolna 1 05-200 Wołomin 05-200 Wołomin Poland
  • Nasze media społecznościowe